התעשייה 2, ירושלים

א' - ה': 08:30 - 17:00

טמפונים לאף Cotton Nasal Plugs – MUELLER

טמפונים לאף

טמפונים לאף (Cotton Nasal Plugs) של מולר רכים ועשויים מ-100% כותנה,
תפקידם של טמפונים לאף (Cotton Nasal Plugs)  לעצור דימומים שנוצרו עקב פציעה כגון:
בעיות בקרישת הדם, שינויים במזג האוויר או תאונות וחבלות פנים.

טמפוני האף הם אטמי כותנה רכים אשר ניתן להכניסם לאף כדי לשלוט בדימום. הם יספגו דם כדי לעזור לקריש ולעצור את דימום האף, אך לא ישאירו אחריהם מוך בנחיריים. בשימוש לענפי ספורט שונים כגון: אגרוף, כדורסל , כדורגל , ג'ודו וספורט מגע אחר.
טמפון לאף מתרחב ומתרכך כדי להתאים לחלל האף בזמן שהוא סופג דם כדי לשלוט במהירות באף הקדמי. טמפונים לאף מציעים למטופלים פתרון קל לשימוש, מהיר, נוח ואמין להפסקת דימום באף ללא כל תופעות לוואי.

אנא הכניסו רק חצי מאורך הספוג לנחיריים, ואפשרו לשאר לבלוט. ניתן להשתמש בשני הנחיריים במידת הצורך, אך אין להשתמש ביותר מספוג אחד בכל פעם באותו נחיר.

מותג: MUELLER
חומר: כותנה 100%
צבע: לבן
גודל: 50 יחידות במארז
מידות פריט: 24 * 15 * 5 ס"מ  

לאתר הבית של חברת מולר לחצו פה

וקצת על כותנה על פי ויקיפדיה:

כותנה היא סיב רך הצומח סביב זרעי צמח הכותנה (Gossypium) שבמשפחת החלמיתיים. סיב זה משמש לרוב לטווית חוטים ואריגתם לבד רך ונושם. כותנה היא גידול נציל מאוד – רק כ-10% מהחומר הגולמי אובד במהלך עיבודה. כאשר נוקתה והוסרו ממנה שאריות של שעווה וחלבונים, נותר פולימר טבעי של תאית טהורה. פולימר זה מאורגן במבנה סיבי הנותן לו כוח, עמידות וגמישות יוצאי דופן. כל סיב מורכב מעשרים עד שלושים שכבות תאית המאוגדות במבנה דמוי קפיצים.

כותנה גדלה באזורים רבים בעולם, רובם בעלי אקלים חם. כיום נזרעים זנים המפיקים סיבים רבים יותר הודות לברירה מלאכותית. בשנת 2002 שטחי הכותנה נאמדו ב-330,000 קמ"ר , שהפיקו 21 מיליון טונות כותנה. הכותנה המצרית, ההודית וזו הגדלה באוזבקיסטן ושכנותיה נחשבת לבעלת איכות גבוהה ביותר המתבטאת בסיביה הארוכים והנוחים לטוויה.

גידול הכותנה מסתמך רבות על דשנים ומדבירי מזיקים מלאכותיים, אך כיום מתפתחת נטייה גוברת להעדפת כותנה אורגנית. בישראל התפתח גידול הכותנה שכן ניתן להשקותה במי קולחין.

בעבר היה קטיף הכותנה מלאכה ידנית קשה, ובארצות הברית היה נחלתם של העבדים השחורים. כיום הקטיף והעיבוד ממוכן מראשיתו ועד סופו, ומתחיל בקטפת המפרידה את הכותן מהשיח, ממשיך בעגלת הביניים המובילה את הכותן למהדק, מכשיר זה המופעל בלחץ שמן בונה בעזרת משקולת הנעה על שרשראות ערימות מרובעות, אשר מכוסות ביריעות פלסטיק להגנה מן הגשם עד להובלתן למנפטה.