התעשייה 2, ירושלים

א' - ה': 08:30 - 17:00

CHEST SEAL
תחבושת לפציעת חזה

תחבושת לפציעות חזה – Chest Seal

 Chest Seal נועד לטפל, לאטום ולאטום מחדש פצעים פתוחים בחזה.
לאחר יישום פשוט ומהיר,  Chest Seal נדבק באופן יעיל – בחום או קור קיצוניים, ללא קשר לאלמנטים הסביבתיים.

 

מדבקה אטימה מאווררת
מדבקת החסימה המאווררת היא מוצר חדש וייחודי לחלוטין שנועד לשלוט ביעילות בדימומים ולטפל בפצעים בחזה. בניגוד למדבקות המסורתיות, זהו פתרון פורץ דרך המספק בטיחות ונוחות מקסימלית למטופל.
היתרון העיקרי של ה-Occlusive Plaster הוא מערכת האוורור החדשנית שלו. העיצוב המעוצב במיוחד מבטיח זרימת אוויר אופטימלית מחלל החזה, תוך מזעור התנגדות ומניעת התפתחות ריאות. זה מייעל שיקום מהיר ויעיל של הנשימה של הפצוע.
לתחבושת יש גם אמינות הידוק גבוהה. רכיבי דבק מיוחדים מבטיחים התאמה חזקה ויציבה לגוף מבלי לגרום לאי נוחות או גירוי בעור. בנוסף, מדבקת החסימה המאווררת עשויה ללא שימוש בחומרים מזיקים והיא סטרילית לחלוטין, מה שמבטיח את בטיחותו והיגיינה שלו.
עבור פצעי ירי
מומלץ להשתמש בחבישה סגורה גם כדי למנוע התפתחות של "פצע מוצץ" (“sucking wound,”), הלוכד אוויר במהלך שאיפה ומוציא אותו במהלך הנשיפה, מה שעלול להוביל גם להתפתחות של pneumothorax, שהוא פוטנציאלי לסכנה ממשית. אוויר שנכנס דרך הפצע מפעיל לחץ על הריאה, מפריע לנשימה הרגילה ומסבך את עבודת הלב.
לסגירה מהירה של הפצע, מומלץ למרוח מיד חבישה או פלסטר אטומה.
מאפיינים
אחד המאפיינים המרכזיים הוא יכולתו הייחודית לשמור על איכויותיו גם בטמפרטורות קיצוניות. לא משנה כמה נמוכה או גבוהה טמפרטורת הסביבה, התיקון נשאר יעיל ועמיד. זה הופך אותו לבחירה אידיאלית לשימוש בכל האקלים.
מעוצב עם ארבע תעלות אוורור, מדבקת החסימה מאפשרת לאוויר לברוח מחלל החזה במהלך הנשיפה וגם מונעת כניסת אוויר דרך הפציעה במהלך ההשראה.
כל אטם חזה בקוטר 200 ס"מ ומיוצר באמצעות דבק מתקדם וקנייני המספק הדבקה מעולה בסביבות המאתגרות ביותר, כולל חולים מיוזעים, מדממים או שעירים.